W sobotni kwietniowy wieczór zaprosiliśmy naszych gości w podróż najnowszym modelem Volvo – V40 cross country.

Naszą podróż rozpoczęliśmy w Sztokholmie – Wenecji północy. Sztokholm, to połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi trendami. Perłą Szwecji jest Turning Torso mieszczące się w Malmo, być może inspirowane widokiem archipelagu wysp połączonego przez mosty. Budowla składa się ze skręconych sześcianów i nawiązuje do najkrótszego dnia w roku, który ma jedynie sześć godzin!

Kolekcja Patrycji Szlażko zainspirowana została właśnie architekturą Szwecji oraz linią Volvo V40 cross country. Na scenie pokazały się modelki ubrane w klasyczne fasony, przełamane geometrycznymi, nowoczesnymi cięciami, a lekkość i ażurowość kolekcji zestawiona została z dynamicznymi elementami. Warto dodać, że kolekcja powstała specjalnie na ten wieczór.

Ze Szwecji przenieśliśmy się do Francji – kraju słynącego z dobrego wina, mody, a także tańca i muzyki.

Francuską piosenkę przybliżyła nam Angelika Kiepura – artystka, charakteryzująca się niebywale silnym darem wyrażania emocji na scenie. Podczas swych występów angażuje u swoich słuchaczy nie tylko zmysł słuchu. Potrafi swoją skromną postacią i wyjątkowo ciepłym głosem wywołać u widza najsilniejsze emocje – wzruszenie, śmiech, łzy dzięki czemu każdy jest w stanie utożsamić się z tym, o czym opowiada artystka. I tak się też stało…

Dzięki Grupie Atelie przenieśliśmy się na ulice Paryża i zobaczyliśmy piękne, uwodzicielskie kobiety w namiętnym tańcu rewii kabaretowo – musicalowej w klimacie Burleski. Dynamiczny, kobiecy układ choreograficzny, różnobarwne stroje i niepowtarzalne rekwizyty, w pełni oddały ten klimat.

Francja, to stolica mody. Marka Waggon Paris zaprezentowała kolekcję wiosna-lato 2013. Obok dopasowanych, podkreślających figurę strojów  firma postawiła na swobodne i luźne fasony. Zmysłowe sukienki, bluzki i tuniki nie pozostawiają złudzeń, że kolejne lato będzie należeć do superkobiecego stylu. Złote bolce, paski i połyskujące detale podkreślają luksusowy charakter kreacji. Zwiewne tkaniny łączone ze skórą i koronkami, w pełnej gamie letnich barw, doskonale wpisują się w klimat kolekcji.

Z kolorowej i rozbawionej Francji udaliśmy się naszym Volvo V40 cross country do Włoch.

W włoskie klimaty wprowadził nas pokaz męskiej linii Nataszy Pavluchenko, która już od dawna fascynuje się Włochami. Jej fascynacja przejawia się nie tylko udziałem w rzymskim festiwalu mody Alta Roma Alta Moda, lecz również ma duży wpływ na cały proces twórczy. Męskie sylwetki – charakteryzujące się miękkimi materiałami oraz mocnymi i wyrazistymi kolorami w połączeniu z doskonałymi krojami, to nowoczesne spojrzenie projektantki na klasykę męskiego ubioru – inspirowane są wspomnieniami z dzieciństwa spędzonego w Calabrii.

Będąc we Włoszech, wprost nie sposób nie odwiedzić Wenecji – magicznego miasta, które słynie z karnawałowej maskarady. I my również mogliśmy na chwilę przenieść się na ulice, kryjące w swoich zaułkach mnóstwo niespodzianek.

Szczypta blichtru, doza elegancji, garść nonszalancji, kilka podmuchów magii, cała potęga karnawałowego szaleństwa – oto, co zobaczyliśmy na scenie – weneckie lalki w wykonaniu Grupy Atelie.

Tegoroczne włoskie trendy przybliżyła nam najnowsza kolekcja DENI CLER. Jest klasycznie prosta i osadzona w obowiązujących trendach jak nigdy dotąd. Propozycje na wiosnę i lato są świeże, ale i klasyczne. Niewymuszona elegancja, prosta konstrukcja, doskonałe szycie.

Na ekstrawagancję pozwolono sobie jedynie w jakości i doborze materiału. Dominują jedwabie, bawełna i lekkie kaszmiry, ale pojawiają się również koronki i bardzo nowatorskie tkaniny pokryte złotą politurą. Kiedy naszym gościom wydawało się, że to już wszystkie atrakcje wieczoru, na scenie pojawiła się Daria Zawiałow – finalistka X Faktor, zwyciężczyni finału Szansy na sukces, finalistka mam talent, laureatka debiutów opolskich oraz wokalistka Maryli Rodowicz obdarzona niewiarygodną barwą głosu i ekspresją w towarzystwie pięknej 11-letniej tancerki ze Szkoły Baletowej w Bielsku Białej.

Podróż przez Europę zakończyliśmy w Katowicach przy największych światowych hitach w interpretacji zespołu LEJDIS bez GENTLEMEN min. znanego z wielu wydarzeń muzycznych odbywających się w Polsce i za granicą oraz z  zeszłorocznej edycji „Must be The Music – Tylko Muzyka”

Całą drogę pokonaliśmy najnowszym modelem Volvo – V40 cross country, o którego zaletach należy wspomnieć.

– to pierwszy samochód, który tworzy nową niszę na rynku – uterenowionych kompaktów. Jest zwinny, nie pali tyle co SUV, a jednocześnie lepiej radzi sobie z miejskimi i pozamiejskimi przeszkodami.

– bardzo bezpieczna konstrukcja: najlepsze wyniki testów zderzeniowych. Przy uderzeniu z prędkością 64 km/h w przeszkodę nie pęka w nim przednia szyba

– pierwsza na świecie poduszka powietrzna chroniąca pieszego w razie kolizji

– szeroka gama silników. Diesle: D2 115 KM, D3 (150 KM), D4 177KM i benzynowe T4 180 KM i T5 254 KM.

– jeden z najlepszych układów kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy na rynku – DSTC

– piękny, szwedzki design – ładna linia boczna i ciekawe wnętrze. Ciekawa ”wisząca” konsola środkowa, niewiele przycisków, spokojne linie, materiały wysokiej jakości.

– świetnie nadaje się do pokonywania miejskich przeszkód: wysokich krawężników, dziur, śpiących policjantów. Łatwo poradzi sobie z szutrowym dojazdem do domu letniskowego, albo z leśną drogą.

Słowem: każdy znajdzie wersję dla siebie.

W tę podróż udaliśmy się dzięki wsparciu naszych Sponsorów: Grupie Kapitałowej Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA , Raiffeisen Leasing Polska – partnerowi programu Volvo Car Financial Services oraz BP Europa – producentowi olejów Castrol oraz Partnerów: Szpitalowi EuroMedic, Gabinetowi kosmetycznemu ID, Fitness Academy, Hotelowi Młyn Jacka, The Fine Food Group, Hotelowi Szafran oraz firmie Ben’s producentowi włoskiego aperitify. O wygląd modelek zadbali: Studio Fryzur to hair style prowadzone przez Teresę Opiała oraz Perfumeria Sephora

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 32 356 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euro Kas SA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Euro Kas SA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.