W sobotni kwietniowy wieczór zaprosiliśmy naszych gości w podróż najnowszym modelem Volvo – V40 cross country.

Naszą podróż rozpoczęliśmy w Sztokholmie – Wenecji północy. Sztokholm, to połączenie klasycznej architektury z nowoczesnymi trendami. Perłą Szwecji jest Turning Torso mieszczące się w Malmo, być może inspirowane widokiem archipelagu wysp połączonego przez mosty. Budowla składa się ze skręconych sześcianów i nawiązuje do najkrótszego dnia w roku, który ma jedynie sześć godzin!

Kolekcja Patrycji Szlażko zainspirowana została właśnie architekturą Szwecji oraz linią Volvo V40 cross country. Na scenie pokazały się modelki ubrane w klasyczne fasony, przełamane geometrycznymi, nowoczesnymi cięciami, a lekkość i ażurowość kolekcji zestawiona została z dynamicznymi elementami. Warto dodać, że kolekcja powstała specjalnie na ten wieczór.

Ze Szwecji przenieśliśmy się do Francji – kraju słynącego z dobrego wina, mody, a także tańca i muzyki.

Francuską piosenkę przybliżyła nam Angelika Kiepura – artystka, charakteryzująca się niebywale silnym darem wyrażania emocji na scenie. Podczas swych występów angażuje u swoich słuchaczy nie tylko zmysł słuchu. Potrafi swoją skromną postacią i wyjątkowo ciepłym głosem wywołać u widza najsilniejsze emocje – wzruszenie, śmiech, łzy dzięki czemu każdy jest w stanie utożsamić się z tym, o czym opowiada artystka. I tak się też stało…

Dzięki Grupie Atelie przenieśliśmy się na ulice Paryża i zobaczyliśmy piękne, uwodzicielskie kobiety w namiętnym tańcu rewii kabaretowo – musicalowej w klimacie Burleski. Dynamiczny, kobiecy układ choreograficzny, różnobarwne stroje i niepowtarzalne rekwizyty, w pełni oddały ten klimat.

Francja, to stolica mody. Marka Waggon Paris zaprezentowała kolekcję wiosna-lato 2013. Obok dopasowanych, podkreślających figurę strojów  firma postawiła na swobodne i luźne fasony. Zmysłowe sukienki, bluzki i tuniki nie pozostawiają złudzeń, że kolejne lato będzie należeć do superkobiecego stylu. Złote bolce, paski i połyskujące detale podkreślają luksusowy charakter kreacji. Zwiewne tkaniny łączone ze skórą i koronkami, w pełnej gamie letnich barw, doskonale wpisują się w klimat kolekcji.

Z kolorowej i rozbawionej Francji udaliśmy się naszym Volvo V40 cross country do Włoch.

W włoskie klimaty wprowadził nas pokaz męskiej linii Nataszy Pavluchenko, która już od dawna fascynuje się Włochami. Jej fascynacja przejawia się nie tylko udziałem w rzymskim festiwalu mody Alta Roma Alta Moda, lecz również ma duży wpływ na cały proces twórczy. Męskie sylwetki – charakteryzujące się miękkimi materiałami oraz mocnymi i wyrazistymi kolorami w połączeniu z doskonałymi krojami, to nowoczesne spojrzenie projektantki na klasykę męskiego ubioru – inspirowane są wspomnieniami z dzieciństwa spędzonego w Calabrii.

Będąc we Włoszech, wprost nie sposób nie odwiedzić Wenecji – magicznego miasta, które słynie z karnawałowej maskarady. I my również mogliśmy na chwilę przenieść się na ulice, kryjące w swoich zaułkach mnóstwo niespodzianek.

Szczypta blichtru, doza elegancji, garść nonszalancji, kilka podmuchów magii, cała potęga karnawałowego szaleństwa – oto, co zobaczyliśmy na scenie – weneckie lalki w wykonaniu Grupy Atelie.

Tegoroczne włoskie trendy przybliżyła nam najnowsza kolekcja DENI CLER. Jest klasycznie prosta i osadzona w obowiązujących trendach jak nigdy dotąd. Propozycje na wiosnę i lato są świeże, ale i klasyczne. Niewymuszona elegancja, prosta konstrukcja, doskonałe szycie.

Na ekstrawagancję pozwolono sobie jedynie w jakości i doborze materiału. Dominują jedwabie, bawełna i lekkie kaszmiry, ale pojawiają się również koronki i bardzo nowatorskie tkaniny pokryte złotą politurą. Kiedy naszym gościom wydawało się, że to już wszystkie atrakcje wieczoru, na scenie pojawiła się Daria Zawiałow – finalistka X Faktor, zwyciężczyni finału Szansy na sukces, finalistka mam talent, laureatka debiutów opolskich oraz wokalistka Maryli Rodowicz obdarzona niewiarygodną barwą głosu i ekspresją w towarzystwie pięknej 11-letniej tancerki ze Szkoły Baletowej w Bielsku Białej.

Podróż przez Europę zakończyliśmy w Katowicach przy największych światowych hitach w interpretacji zespołu LEJDIS bez GENTLEMEN min. znanego z wielu wydarzeń muzycznych odbywających się w Polsce i za granicą oraz z  zeszłorocznej edycji „Must be The Music – Tylko Muzyka”

Całą drogę pokonaliśmy najnowszym modelem Volvo – V40 cross country, o którego zaletach należy wspomnieć.

– to pierwszy samochód, który tworzy nową niszę na rynku – uterenowionych kompaktów. Jest zwinny, nie pali tyle co SUV, a jednocześnie lepiej radzi sobie z miejskimi i pozamiejskimi przeszkodami.

– bardzo bezpieczna konstrukcja: najlepsze wyniki testów zderzeniowych. Przy uderzeniu z prędkością 64 km/h w przeszkodę nie pęka w nim przednia szyba

– pierwsza na świecie poduszka powietrzna chroniąca pieszego w razie kolizji

– szeroka gama silników. Diesle: D2 115 KM, D3 (150 KM), D4 177KM i benzynowe T4 180 KM i T5 254 KM.

– jeden z najlepszych układów kontroli trakcji i stabilizacji toru jazdy na rynku – DSTC

– piękny, szwedzki design – ładna linia boczna i ciekawe wnętrze. Ciekawa ”wisząca” konsola środkowa, niewiele przycisków, spokojne linie, materiały wysokiej jakości.

– świetnie nadaje się do pokonywania miejskich przeszkód: wysokich krawężników, dziur, śpiących policjantów. Łatwo poradzi sobie z szutrowym dojazdem do domu letniskowego, albo z leśną drogą.

Słowem: każdy znajdzie wersję dla siebie.

W tę podróż udaliśmy się dzięki wsparciu naszych Sponsorów: Grupie Kapitałowej Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA , Raiffeisen Leasing Polska – partnerowi programu Volvo Car Financial Services oraz BP Europa – producentowi olejów Castrol oraz Partnerów: Szpitalowi EuroMedic, Gabinetowi kosmetycznemu ID, Fitness Academy, Hotelowi Młyn Jacka, The Fine Food Group, Hotelowi Szafran oraz firmie Ben’s producentowi włoskiego aperitify. O wygląd modelek zadbali: Studio Fryzur to hair style prowadzone przez Teresę Opiała oraz Perfumeria Sephora

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 32 356 10 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euro Kas SA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin