Spotkajmy się...

...podczas wydarzeń w Volvo Katowice!

Po raz kolejny otwieramy drzwi salonu Volvo w Katowicach by zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenia. To trzy daty, które koniecznie zapiszcie w kalendarzach. Zaplanujcie dni pełne atrakcji w Waszym ulubionym salonie Volvo. Zaczynamy już 27 maja. Na wszystkie wydarzenia obowiązują bezpłatne wejściówki.

Dzień atrakcji dla aktywnych

PIKNIK ROWEROWY - EDYCJA II

Po sukcesie ubiegłorocznego pikniku rowerowego, w tym roku ponownie zapraszamy do wspólnego celebrowania aktywności. Wycieczka rowerowa rusza spod Volvo w Katowicach i ponownie obejmie trasę po okolicznych lasach i drogach. Trasa będzie przyjazna zarówno małym i dużym rowerzystom. Po aktywnym spędzeniu czasu zadbamy również o regenerację i atrakcje na mecie. Jest to więc idealna okazja do prozdrowotnej aktywności z obchodzącymi Dzień Dziecka najmłodszymi miłośnikami Volvo. Na piknik i wycieczkę zapraszamy już 3 czerwca od godz. 10:00! Wyjazd na trasę: 10:30.

ZAPISZ SIĘ

Zobaczmy ją razem w salonie!

Światowa premiera Volvo EX30

Najmniejszy z największych. Volvo EX30 zapowiadane jest jako najmniejszy z gamy elektrycznych SUVów Volvo. 7 czerwca odbędzie się światowa premiera modelu, a my zapraszamy na wspólny seans i wymianę opinii w Volvo Euro-Kas. Zapewniamy dobrą, rodzinną atmosferę! Ze względów logistycznych, prosimy o zapisanie się na wydarzenie.

ZAPISZ SIĘ

I Miodobranie w Volvo Katowice

Czas zebrać miód z pasieki na dachu!

5 uli na dachu | V | | O | | L | | V | | O | czas otworzyć! Tego dnia zapraszamy do krainy miodem płynącej. W programie m.in. wizyta w pasiece, pokaz wirowania miodu, a także warsztaty edukacyjne. Nie zabraknie naturalnie pysznego miodu oraz pozytywnej energii. Zabierzcie najmłodszych i przyjdźcie na degustację miodu prosto z pasieki Volvo Euro Kas. Musicie być z nami! Prowadzący: Krzysztof Poppe (Śląskie Miody).

Wydarzenie otwarte. Zapisy obowiązują wyłącznie na zwiedzanie pasieki.

ZWIEDZANIE

TO JUŻ BYŁO…

Warsztaty i pokaz Masterchefa Kuby Tomaszczyka

GOTUJ Z MASTERCHEFEM NA DZIEŃ DZIECKA!

Kuba Tomaszczyk będzie gościem Volvo Katowice! Zwycięzca programu MasterChef w 2022 roku oraz finalista programu MasterChef Junior w roku 2016. Autor książki kulinarnej, pasjonat gotowania. Zdobywca najcenniejszego tytułu i statuetki wśród kucharzy - amatorów. Chłopak ze Śląska - pochodzący z sąsiednich Tychów. W Volvo Katowice poprowadzi warsztaty dla dzieci oraz zaprezentuje swoje umiejętności kulinarne podczas finałowego pokazu. Spotkanie z MasterChefem 11 edycji programu już 27 maja! Obowiązują zapisy na pojedyncze warsztaty! Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, jeden uczestnik może zostać zapisany wyłącznie na jedne zajęcia warsztatowe.

Zdjęcie: FDI FUJIFILM Tychy

Warsztat I
11:00 - 11:50
Warsztat II
12:00 - 12:50
Warsztat III
13:00 - 13:50
Pokaz kulinarny MasterChefa
14:00 - 14:50
ZAPISZ SIĘ

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

10:00 – 15:00

„Sztuka owocowej kreatywności!”

Warsztaty plastyczne dla dzieci z wykorzystaniem plasteliny

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty „Sztuka owocowej kreatywności!”, gdzie każdy uczestnik będzie miał okazję wykazać się swoją artystyczną duszą i zrobić coś pięknego z użyciem plasteliny i różnych owoców jako inspiracji. Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli możliwość nauczyć się technik tworzenia detali i połączenia kolorów, aby stworzyć swój własny, kolorowy i realistyczny obraz owocowy. To świetna okazja, aby w ciekawy sposób połączyć pasję kulinarnej sztuki z plastycznym tworzeniem. Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały oraz fachową pomoc instruktora.

„Pokaż nam swój widok na zdrowie!”

Warsztaty malarskie dla dzieci promujące zdrowy styl życia

Celem warsztatów jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i promowanie zdrowego stylu życia przez sztukę. Podczas zajęć dzieci będą malować obrazy krajobrazów i scenerii, które symbolizują zdrowy tryb życia, takie jak parki, lasy, plaże i pola. Podczas zajęć pociechy będą miały okazję nauczyć się technik malowania na płótnie oraz sposobów tworzenia perspektywy i światłocienia, co pozwoli im na stworzenie realistycznego krajobrazu. Warsztaty plastyczne „Pokaż nam swój widok na zdrowie!” są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat i prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy pomagają uczestnikom w tworzeniu dzieła sztuki. Na zakończenie każdy z uczestników otrzyma swój własny obraz, który będzie symbolizował zdrowy styl życia i aktywność fizyczną.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń 32 356 10 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Euro Kas SA otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Euro Kas SA

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.